Słuchawki dla graczy

słuchawki do gier dla graczy

Słuchawki do gier Razer Electra

Dobre słuchawki dla graczy potrafią dać dużą przewagę podczas gry – dzięki nim, lepiej wykryjesz źródło dźwięku i będziesz mógł dopaść przeciwnika. Podczas wybierania słuchawek do gier zwróć uwagę na to, czy są one wygodne i czy nie będą powodowały dyskomfortu w czasie wielogodzinnej rozgrywki.

Słuchawki dla graczy do 100 złotych

W tej cenie można kupić wiele modeli sygnowanych specjalnie dla graczy. Zamiast na logo, lepiej jest zwrócić uwagę na konstrukcję słuchawek. Modele zamknięte przylegają do głowy bardziej, niż otwarte, ale lepiej izolują od otoczenia. Przydaje się to wtedy, gdy chcesz się całkowicie zanurzyć w świecie gry. Istnieją także słuchawki z aktywną redukcją szumów, jednak należą one do wyższej półki cenowej.

Słuchawki gamingowe do 100 zł, to sprzęt gdzie nie można liczyć na super dźwięk przestrzenny, natomiast dobre stereo jest w zasięgu ręki gracza. Trudno jest ocenić słuchawki na podstawie samych parametrów podawanych przed producenta (które często są zawyżone), dlatego podczas wybierania odpowiedniego modelu najczęściej kierujemy się ceną i opiniami innych osób.

Jednym z parametrów, które decydują o jakości dźwięku, jest moc – im większe słuchawki, tym moc powinna być większa. Jeśli kupiłeś słuchawki go gier nauszne i mają one 10 mW, może się okazać, że są one za ciche do komfortowego słuchania.

Jeśli często używasz słuchawek do gier, są one narażone na uszkodzenia. Elementem, który najczęściej ulega zepsuciu, jest kabel. Niektóre modele mają kabel na wtyczkę, dzięki czemu można go wymienić za bardzo małe pieniądze. Jeśli słuchawki nie mają takiej możliwości, zwróć uwagę na grubość przewodu i na to, czy wtyczka jest zabezpieczona przed uszkodzeniem.

Ranking słuchawek dla graczy do 100 zł

TOP 5 Słuchawki dla graczy do 100 zł Producent Cena
1Perixx AX-3000PerixxAktualna Cena
21Life Thunder Czarno-niebieskie1LifeAktualna Cena
3Omega FH-5401OmegaAktualna Cena

Dobre słuchawki do gier najlepiej podłączyć do karty dźwiękowej, która zapewni odpowiednią jakość sygnału.

Jeśli często grasz na smartfonie lub konsoli przenośnej, słuchawki z nausznikami nie muszą być najlepszym rozwiązaniem. Małe urządzenia mają najczęściej niewystarczającą moc do tego, by „napędzić” duże przetworniki. Z tego powodu dźwięk jest płaski i cichy.

Słuchawki bezprzewodowe dla graczy

Słuchawki bezprzewodowe pomagają wtedy, gdy gracz siedzi daleko od komputera – na przykład, gdy obraz wyświetlany jest przez projektor. Jeśli chcesz uzyskać dobrą jakość dźwięku w słuchawkach bezprzewodowych, będziesz musiał wydać przynajmniej 2 razy więcej niż za takie same słuchawki z kablem.

W słuchawkach bezprzewodowych dla graczy przydaje się możliwość regulacji głośności na pałąku. Oferuję ona przeważnie gorszą jakość dźwięku i opóźnienia w przesyłaniu sygnału, które mogą być bardzo denerwujące w dynamicznych grach. Jeśli priorytetem jest dla Ciebie możliwość przemieszczania się po pokoju podczas gry, takie słuchawki będą dobrym rozwiązaniem.

Ranking słuchawek bezprzewodowych dla graczy

TOP 5 Słuchawki bezprzewodowe do gier Producent Cena
1Razer Thresher 7.1 czarnyRazerAktualna Cena

Słuchawki do gier z mikrofonem

Większość graczy szuka słuchawek z wbudowanym mikrofonem, który zapewni wygodną komunikację z pozostałymi graczami. Przydatną opcją jest możliwość odpięcia mikrofonu i wymiany go na nowy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zwróć uwagę na to, jaka jest możliwość regulacji mikrofonu.

Niektóre słuchawki gamingowe mają bardzo zaawansowany system regulacji jego ustawienia i odległości od ust, dzięki czemu będzie Cię lepiej słychać. Jeśli mikrofon nie jest regulowany, zwróć uwagę na to, czy jest wygodny. Jakość dźwięku z mikrofonu trudno ocenić wyłącznie na podstawie specyfikacji, ale w sieci można znaleźć nagrania, które ułatwią nam wybór.

Ranking słuchawek z mikrofonem dla graczy

TOP 5 Słuchawki z mikrofonem do gier Producent Cena
1Sennheiser PC 350 SE czarneSennheiserAktualna Cena
2HyperX Cloud II szareHyperXAktualna Cena
3HyperX CLOUD srebrneHyperXAktualna Cena
4HyperX Cloud Flight CzarnyHyperXAktualna Cena
5HyperX Revolver S Gun Metal czarneHyperXAktualna Cena

Słuchawki douszne dla graczy

Słuchawki douszne są znacznie mniejsze i lżejsze od pozostałych typów słuchawek, ale jeśli chcesz, by były one równie dobre, co duże modele, musisz zainwestować podobną kwotę.

Są one bardzo często wykorzystywane przez osoby, które lubią grać na smartfonach lub tabletach – dzięki takim słuchawkom, możesz grać w każdym miejscu. Kabel jest zwykle krótki i można go podłączyć do wszystkich urządzeń z mini-jack 3,5 mm.

Najlepsze słuchawki do gier mają możliwość szybkiej wymiany przewodu lub jednego z przetworników. Bardzo ważnym elementem takich słuchawek jest gruby kabel, który nie będzie miał tendencji do plątania się.

Przy słuchawkach dousznych należy zwrócić uwagę na czynnik, o którym wiele osób zapomina – modele mają ściśle określony kształt i może on nie pasować niektórych osobom. Najlepiej jest kupić słuchawki douszne w sklepie, który umożliwi ich przymierzenie lub możliwość zwrotu.

Podsumowując – słuchawki dla graczy są najczęściej oznaczone barwnym logo, które zapewnia, że będą one najlepszym wyborem dla profesjonalnego gamera. Nie jest to do końca prawda, bo jako słuchawki dla gracza sprawdzają się równie dobrze słuchawki muzyczne, takich firm, jak Sennheiser, Sure, AKG, Sony czy Philips. Każdy model, który sprawdza się przy słuchaniu muzyki, będzie dobrym rozwiązaniem dla gracza – zaoferuje dobrą lokalizację dźwięku i wysoką jakość wszystkich tonów.

Z tego powodu warto unikać najtańszych produktów sygnowanych jako słuchawki dla gracza i zamiast nich kupić słuchawki do muzyki. Na uwagę zasługują natomiast modele renomowanych firm (które przedstawiłem powyżej), które są polecane jako szczególnie dobre do gier. Dotyczy to także słuchawek z mikrofonem.

Słuchawki dla graczy - Ranking 2018

Poniżej ranking najpopulatniejszych produktów dopasowanych do kategorii: Słuchawki dla graczy. Celem rankingu jest dodatkowe (poza poza tekstem poradnikowym) ułatwienie wyboru najlepszego sprzętu.

Pozycja Słuchawki dla graczy Cena
1HyperX Cloud II szareAktualna Cena
2Sennheiser PC 350 SE czarneAktualna Cena
3HyperX CLOUD srebrneAktualna Cena
4HyperX Cloud Flight CzarnyAktualna Cena
5HyperX Revolver S Gun Metal czarneAktualna Cena

Najlepsze zapytania:

 • sluchawki do grania
 • top 10 słuchawek do gier luty
 • ranik gier 2017
 • słuchawki do ger
 • top 10 słuchawek do gier
 • duże nauszne słuchawki z mikrofonem do gier

Udostępnij

Słuchawki dla graczy - Opinie i komentarze - Napisz

 1. Kupiłam tydzień temu słuchawki dla mojego chłopaka, bo to zapalony gracz komputerowy a ja niekiedy już nie mogę słuchać tych odgłosów z gier 🙂 Wybrałam niezbyt drogie słuchawki i jestem pod wrażeniem ich wykonania. Działają super, fajnie wyglądają. Na pewno to ciekawy gadżet, który może być dodatkiem do czasu spędzonego przy komputerze, a dodatkowo można z nich skorzystać też w innym miejscu.

  Odpowiedz
 2. Jeżeli chodzi o słuchawki to jestem wierna firmie Philips. Zawsze miałam od nich słuchawki i zawsze był świetny dźwięk, jakość naprawdę super. Oprócz tego mają fajny kształt i dobrze się dopasowują. Ja może nie gram jakoś szczególnie dużo, ale mój chłopak też z nich korzysta i też mówi, że fajnie się sprawdzają. Ich cena też zawsze jest okej, więc polecam właśnie taką firmę.

  Odpowiedz
 3. U mnie jeżeli słuchawki do grania, to tylko Creative. Ostatnio kupiłem sobie Sound BlasterX H7 i jestem mega zadowolony! To jest prawdziwa jakość dźwięku. Swoje kosztują, ale warto

  Odpowiedz

Dodaj komentarz